Для запису на прийом та консультацію: +38-093-0299-099 +38-096-7788-246

Золотые руки ,умная голова дай Бог вам здоровья! Спасибо что сделали для меня.
Щиро дякую вам за ваші зусилля,старання ,професіоналізм ,доброту серця і велику майстерність.
Ви геній, успіхів та натхнення, до праці і звичайно, що міцного здоров’я.
Хороший спеціаліст, однозначно рекомендую👏⭐🏆
Молодець. Дуже доброго мав вчителя – бабусю Сендецьку Р.І.
Найкращий лікар і фахівець своєї справи. Навіть наймолодший пацієнт (4-рочки) залишився задоволений! Дякую за все! Здоров‘я і професійних успіхів!
May be an image of текст
Дуже хороший лікар професіонал своєї справи!!! Щиро вам бажаю здоров’я та натхнення в праці!!!
Фіброзно-кистозна Мастопатія

Доброякісна дисплазія молочної залози (мастопатія): солітарна кіста молочної залози; дифузна кістозна мастопатія; фіброаденоз молочної залози; фібросклероз молочної залози; доброякісна дисплазія молочної залози, неуточнена; інші доброякісні дисплазії молочної залози.

Мастит

Запальні захворювання молочної залози: мастит післяпологовий; інтерстиціальний; гнійний; негнійний.

Пухлини грудей (молочних залоз)

Доброякісні пухлини молочних залоз характеризуються повільним зростанням, вони не поширюються на навколишні тканини, не утворюють метастазів. Злоякісні пухлини молочних залоз найчастіше розвиваються з клітин епітелію проток, часточок паренхіми залози. Характерний швидкий ріст (пропорційна залежність від віку - чим молодший організм тим процес агресивніший і швидше розростається), проникненням в сусідні тканини і органи, метастазуванням.

Гінекомастія

Виокремлюють декілька типів прояву патології: гінекомастія помилкова (залози збільшуються через жирову тканину), справжня (залози збільшуються за рахунок обсягу залозистої тканини), змішана - поєднує в собі неправдиву і справжню форми. На фоні гінекомастії, у близько 1% випадків виникає рак молочної залози

Фіброаденома

Фіброаденома - доброякісна пухлина молочної залози. Вважається передраковим станом. У близько 3 % випадків може переродитись в злоякісну пухлину.

Рак молочної залози

Рак молочної залози це злоякісна пухлина молочної залози. Чим скоріше (завчасно) діагностується, тим більше шансів на високоефективне лікування та довшу тривалість життя. Рак нульової стадії дозволяє після лікування забути про цей діагноз.

Новини Медицини та Охорони здоров'я

Нове в охороні здоров'я України, найцікавіші світові відкриття в медицині. Новини про медичні досягнення та здоров'я українців.

дефектні рубці молочних залоз, хронічна запальна фіброзно-кистозна мастопатія та секторальні резекції молочних залоз в анамнезі
дефектні рубці молочних залоз, хронічна запальна фіброзно-кистозна мастопатія та секторальні резекції молочних залоз в анамнезі

Рибчинський Г. О. Деякі аспекти ведення пацієнток з дефектними рубцями молочних залоз з хронічною запальною фіброзно-кистозною мастопатією та секторальними резекціями…

Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше