Для запису на прийом та консультацію: +38-093-0299-099 +38-096-7788-246

таблетки з датчиком прийому

У США схвалили електронні таблетки з датчиком прийому

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) вперше схвалило використання таблеток, які подають сигнал при попаданні в шлунок.

Цей пристрій містить спеціальний датчик, який відсилає дані про прийом ліків на смартфон пацієнта, а також лікаря, повідомляє LA Times.

Ліки нового типу створила американська компанія Proteus спільно з японською фармакологічною компанією Otsuka. Продукт носить назву Abilify MyCite і по суті складається з двох частин – таблетки і електронного пластиру.

Особливістю розробки є сенсор всередині таблетки, який реагує на присутність шлункового соку. Після потрапляння в шлунок таблетка посилає сигнал на пластир на грудях, який пересилає дані про час прийому і активності пацієнта на його смартфон. Також, при бажанні пацієнта, ці дані можуть автоматично пересилатися лікарям.

“Можливість відстежувати проковтування ліків, запропонованих для лікування може бути корисна для деяких пацієнтів. FDA підтримує розробку і використання нових технологій для рецептурних ліків, і прагне працювати з компаніями, щоб зрозуміти, як ця технологія може принести користь пацієнтам і медикам”, – йдеться в заяві FDA.

Відзначається, що регулятори з FDA схвалили цифрові таблетки Abilify для лікування шизофренії, біполярного розладу і в якості доповнення до терапії депресії у дорослих.

За матеріалами сайту nv.ua